Možnosti dopravy a platieb

Kategórie
 
 
 
 
 

Informácie o dopravách a platbách

 

MOŽNOSTI DOPRAVY

1. Doručenie kuriérskou službou UPS/SPS prípadne Geis

Kuriérskou službou posielame objednaný tovar na adresu len v Slovenskej republike.

Uzávierka objednávok pri kuriérskej službe UPS je o 15:00 hod. -  tovar bude odoslaný v ten istý pracovný deň s doručením do 2 pracovných dní.

Pri objednávkach prijatých po 15:00 hod bude tovar odoslaný v nasledujúci pracovný deň s doručením do 3 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky
 

Uzávierka objednávok pri kuriérskej službe Geis je o 12:00 hod. -  tovar bude odoslaný v ten istý pracovný deň s doručením do 2 pracovných dní.

Pri objednávkach prijatých po 12:00 hod bude tovar odoslaný v nasledujúci pracovný deň s doručením do 3 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky
 

Cena prepravného a balného je závislá od hmotnosti tovaru a spôsobu doručenia, presná cena sa zobrazuje v nákupnom košíku.

V prípade označenia "Doprava zadarmo" cena prepravného a balného 0,- €.

 

2.Osobný odber v predajni v Trnave

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť aj priamo v našej predajni Autoglas, s.r.o. na Zavarskej 10/B, 917 01 v Trnave. Prepravné poplatky samozrejme neplatíte a veľkou výhodou osobného odberu je, že vám vieme poradiť a prípadne nosič zložiť a namontovať na vaše auto vo vykurovaných dielenských priestoroch.

 

 

MOŽNOSTI PLATBY

Ponúkame vám viacero bezpečných možností ako uhradiť nákup u nás. Je na vás, ktorý spôsob vám vyhovuje:

1.Úhrada kartou cez internet

Najpoužívanejší spôsob úhrady spomedzi platieb vopred. Jedná sa o rýchlu a bezpečnú úhradu objednávky pomocou platobnej brány BESTERON.

Všetky potrebné údaje máte na svojej bankomatovej karte - šestnásťmiestne číslo karty, dátum exspirácie, CVC/CVV kód. Po zadaní týchto údajov prebehne bezpečný a zašifrovaný prenos informácií.

 

2.Úhrada tovaru na dobierku

Sumu za vašu objednávku uhradíte priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky.

 

3.Okamžité bankové prevody

Bezpečné prevody pomocou internet bankingu vašej banky prostredníctvom služby BESTERON. Na výber sú banky Slovenská sporiteľňa, TatraBanka, VÚB Banka, UniCredit Bank, Poštová banka, a systém VIAMO.

Po zvolení platobného tlačidla niektorej z týchto bánk budete presmerovaní do zabezpečeného bankingu banky, kde môžete uskutočniť platbu pomocou predvyplneného formulára. Platbu evidujeme okamžite a objednávku môžeme čo najskôr spracovať a odoslať.

 

4.Úhrada tovaru osobne v kamennej predajni v Trnave

Tovar si môžete prevziať a uhradiť priamo v našej kamennej predajni - Autoglas, s.r.o. v Trnave, na Zavarskej ulici 10/B. V predajni môžete platiť vašou bankomatovou kartou (Visa, Electron, MasterCard, Maestro) alebo v hotovosti.

 

5.Úhrada tovaru prevodom vopred na náš účet

Ak sa vám nepozdáva nejaká z vyššie uvedených druhov platieb cez platobné portály môžete platbu uskutočniť aj klasickým prevodom na náš bankový účet vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s. Po prijatí objednávky vám bude zaslaná e-mailom predfaktúra.

IBAN: SK5009000000000282671653                        SWIFT: GIBASKBX               č.účtu klasicky: 282671653/0900

V tomto prípade bude objednávka vybavovaná a poslaná až po pripísaní platby na náš bankový účet, čo môže trvať 1 až 2 pracovné dni.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia