Články

Kategórie
 
 
 
 
 

Detské cyklosedačky Thule

Detské sedačky Thule na zadnú časť bicykla alebo dopredu pred Vás.Premyslená konštrukcia zabezpečujú rýchlu a hlavne bezpečnú montáž týchto sedačiek. Vďaka nastaviteľným plastovým remienkom na nohy sa vie sedačka prispôsobiť rastu dieťata a vďaka tomu ju využijete na dlhšie obdobie.

  

S detskou cyklosedačkou Thule získáte:

  • Sedačku, ktorá splňuje nejprísnejšie mezinárodné normy bezpečnosti detí
  • Bezpečnostné popruhy ktoré sú nastavitelné a ktoré dieťa nedokáže uvolniť
  • Oceňovaná bezpečná konštrukcia 

Maximálny dôraz na bezpečnosť detí

V centre Thule Test Center™ testuje výrobca bezpečnosť všetkých výrobkov. V prípade deťských sedačiek sú testy ešte prísnejšie a prekračujú medzinárodné bezpečnostné normy TÜV. 

 

Naša ponuka cyklosedačiek

Po kliknutí na nasledujúci odkaz prejdete do našej ponuky kde si vyberiete medzi prednými a zadnými cyklosedačkami. Následne ponúkame aj doplnky k týmto cyklosedačkám. TU KLIKLITE

 

THULE Force XT - nová rada strešných boxov

Na jeseň 2018 firma THULE inovovala svoju základnú radu strešných boxov, doterajšia radu Touring nahradila v ponuke nová modelová rada Force XT. Nové strešné boxy sú dostupné v šiestich veľkostiach:
-Force XT Sport - základné info TU> 
-Force XT M - základné info TU>
-Force XT S - základné info TU>
-Force XT L- základné info TU>
-Force XT XL - základné info TU> 
-Force Apline - základné info TU> 

  

 

Ceny, technické špecifikácie, dostupnosť na sklade či ďaľšie informácie o boxoch FORCE XT nájdete tu>

 

 
  • Thule Force XT  predstavuje kvalitný a praktický strešný box  s dôrazom na maximálne využitie priestoru, ktorý je vhodný na širokú škálu vozidiel
  • Box disponuje maximálnou nosnosťou až 75 kg, je dodávaný v čiernej matnej farbe s povrchom AeroSkin
  • Strešný box je možné vďaka systému DualSide otvoriť z obchod strán, čo uľahčuje nakladanie a vykladanie nákladu
  • Jednoduchá montáž na vozidlo vďaka extra širokému, vopred nainštalovanému rýchloupínaciemu systému PowerClick 
  • Integrovaný ukazovateľ krútiaceho momentu "cvakne", akonáhle je správne utiahnutý, čo zabezpečuje rýchlu a bezpečnú montáž
  • Pohodlné otváranie a zatváranie vďaka podporným pružinovým vzperám veka boxu a systému LockKnob, ktorý chráni uzamykací kľúč Thule Comfort pred poškodením

City Crash logoTUV SUD - GS

 

 

 

Predsezónna kontrola klimatizácie

Vážení motoristi, radi by sme Vám odporučili nechať si skontrolovať klimatizačný systém Vášho auta. Regenerácia chladiacej náplne spojená s prípadnou ozónovou dezinfekciou interiéru Vám pomôže predísť zvýšenému namáhaniu celej klimatizačnej sústavy počas horúcich dní hlavne počas jazdy na vytúženú dovolenku.

Počas regenerácie je z klimasystému vášho vozidla odsatá zvyšná náplň chladiva spolu s prípadnými nečistotami, vlhkosťou a olejom, ktorý slúži na mazanie klimatizačného kompresora. Po oddelení nečistôt a filtrácií chladiva je v automatickom režime do systému napustené predpísané množstvo chladiaceho média spolu s novým mazacím olejom a kontrastnou UV-látkou, ktorá slúži na ľahšiu identifikáciu prípadného miesta úniku v budúcnosti.

Po tejto servisnej činnosti zároveň doporučujeme vymeniť po zime peľový filter, pretože všetok ventilačný vzduch do kabíny posádky preteká cez neho a pri jeho zanesení sa výrazne znižuje prietok vzduchu a tým samozrejme aj účinnosť klimatizácie. 

A poslednou operáciou býva dezinfekcia vnútorného priestoru, ktorú vykonávame pomocou ozónu, ktorý pretekaním kompletným vzduchovým rozvodom účinne zabíja baktérie zapričiňujúce nepríjemný zápach šíriaci sa zo vzduchovodov.
Podrobnejšie informácie o servise klimatizačného systému nájdete TU>
 

THULE nosiče bicyklov na ťažné zariadenie

Ak ste sa rozhodli, že prevážanie bicykla v interiéri auta vás už otravuje a nepovažujete to práve za najbezpečnejšiu formu prepravy vašich dvojkolesových miláčikov, firma THULE vám určite pomôže za našej asistencie dodať nosič, ktorý bude šitý vašim potrebám a finančným možnostiam.
Nosiče bicyklov Thule vám umožnia dostať vaše bike-y hocikam si zmyslíte - rýchlo, jednoducho a hlavne bezpečne. Pokiaľ neviete a váhate aký druh nosiča by vám najlepšie vyhovoval, navštívte
náš e-shop>.

Ak vás nejaký nosič zaujal, v našej predajni ich môžete vidieť naživo, pričom vám poradíme a predvedieme ako tieto nosiče montovať a používať. Skladom bežne vedieme skoro všetky druhy nosičov bicyklov Thule a príslušenstvo k nim .
V prípade, že sa rozhodujete pre nosič na ťažné zariadenie, ale vaše auto ním nie je vybavené, ponúkame vám v našej firme aj jeho montáž. 
 


Bližšie info o montáži ťažných zariadení nájdete TU >.


           

Nosiče bicyklov na ťažné zariadenia od švédskeho výrobcu THULE sú schopné previesť 2, 3 či pomocou dokúpiteľných adaptérov aj 4 bicykle.
Mysleli sme samozrejme aj na majiteľov e-bike-ov, pre ktoré bola vyvinutá rada THULE VeloSpace XT 938 a 939. Na tieto nosiče bicyklov sa dajú umiestniť aj skladacie prepravné boxy  THULE BackSpace XT, do ktorých hravo schováte dva golfové bagy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia